Robotnik wykonujący prace proste w przemyśle - Krokowa, pomorskie

Data dodania: 2024-03-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Pracodawca: AP SOLANO SOBCZAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24.0267

Miejsce pracy: Spokojna 3, 84-110 Krokowa, powiat: pucki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętów, podzespołów, komponentów i części itp. na miejsce prowadzenia prac. Prowadzenie obróbki wstępnej surowca oraz produkcji wyrobów gotowych wg określonych receptur przy zastosowaniu maszyn i urządzeń, praca z nożem i ostrymi narzędziami. Prowadzenie procesu technologicznego
(tj. mrożenia, wędzenia, marynowania, produkcji konserw itd.); Pakowanie, magazynowanie i przygotowanie gotowych wyrobów do wysyłki; Ładowanie i rozładowywanie pojazdów, ciężarówek i wózków. Mycie i czyszczenie maszyn i urządzeń; Przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy. Wykonywanie innych zadań pokrewnych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Data zakończenia: 14.04.2027
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: system wynagrodzenia godzinowy
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY- CAŁA POLSKA W ZALEŻNOŚCI OD ZLECENIA;
WYMIAR CZASU PRACY- 168 GODZIN W MIESIĄCU;
WYNAGRODZENIE MIESIĘCZNE WYLICZANE PROPORCJONALNIE DO PRZEPRACOWANYCH GODZIN W MIESIĄCU.

NIP: 1231318688
REGON: 364588712
Adres: KRÓTKA 2, 05-530 Krzaki Czaplinkowskie, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marek Żalikowski
Nr telefonu: 722 255 577
E-mail: legalizacja@apsolano.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail