Operator koparki ok-mh city - Człuchów, pomorskie

Data dodania: 2024-03-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Pracodawca: RYSZARD OWCZARZAK REMO-ZAKŁAD INSTALACJI P.POŻ. SANITARNYCH, WOD.-KAN.-GAZ I CO. REMONTY NAPRAWA POMP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0284

Miejsce pracy: 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: operator maszyn budowlanych ,koparki 0.8m3
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator koparki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Operator koparki (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca na terenie powiatu człuchowskiego. Umiejętność obsługi maszyn budowlanych koparki do 0,8 m3, 2 lata doświadczenia zawodowego

NIP: 7641635322
REGON: 302110605
Adres: Jana Kochanowskiego 44/8, 64-800 Chodzież, powiat: chodzieski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ryszard Owczarzak
Nr telefonu: 697822433
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon