Opiekun w ośrodku pomocy społecznej - Lutocin, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie
Pracodawca: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lutocin
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe, zasadnicze zawodowe, podstawowe, średnie zawodowe 4-letnie, średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/0238

Miejsce pracy: Poniatowskiego 1, 09-317 Lutocin, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze
- pomoc w zaspokojeniu codziennych potrzeb życiowych
- zapewnienie kontaktu z otoczeniem
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 03.04.2024
Data zakończenia: 31.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
Opis wynagrodzenia: 40 zł brutto/h
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe
  • podstawowe
  • średnie zawodowe 4-letnie
  • średnie branżowe

NIP: 5110151984
REGON: 130005353
Krótki opis działalności gospodarczej: pomoc społeczna dla mieszkańców gminy
Adres: Poniatowskiego 1, 09-317 Lutocin, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Król
Nr telefonu: 0236581001
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon