Monter rusztowań/pomocnik - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: OCE-GROUP POLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/3019

Miejsce pracy: 80-254 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac przy rusztowaniach typu Layher- modłułowe oraz ramowe na budynkach mieszkalnych, domach jednorodzinnych oraz innych obiektów przemysłowych a także rafinerach i elektrowniach. Praca na terenie Polski i Niemiec od poniedziałku do niedzieli w godzinach ustalonych z pracodawcą.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 53 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: zakwaterowanie, pełen zakres ubezpieczenia zdrowotnego i emerytalnego, odzież roboczą i narzędzia, transport z miejsca zakwaterowania na plac budowy, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość stałej współpracy, praca w zgranym i zmotywowanym zespole.
Dodatkowe korzyści: 5 000 EUR premii stażowej za 18 miesięcy pracy, 6 000 EUR premii retencyjnej za trzy lata (trzy raty), 11 000 EUR długotrwała współpraca.
Zawód: monter rusztowań
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: rok doświadczenia na podobnym stanowisku, uprawnienia monterskie, brak lęku wysokości, gotowość wyjazdu w delegacje do Niemiec i na terenie Polski, uczciwość oraz rzetelność. W przypadku pomocnika montera nie jest wymagane doświadczenie.

NIP: 7543203343
REGON: 38224467700000
Adres www: https://ocepolen.com/
Adres: CENTRALNA 22, 45-940 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 577 077 520
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon