Ogrodnik/pracownik gospodarczy - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: INFINITY SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/3017

Miejsce pracy: Kujawska, 80-550 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Proste prace na terenie zewnętrznym. Koszenie trawy, nawożenie, podlewanie, przycinanie krzewów i żywopłotu. Grabienie liści i wywożenie ich w wyznaczane miejscem odśnieżanie chodników, parkingów, posypywanie ich piaskiem lub solą. Usuwanie oblodzenia, obsługa sprzętu ogrodniczego oraz drobna naprawa i konserwacja używanych narzędzi. Dbanie o utrzymanie porządku na terenach zewnętrznych m.in. opróżnianie koszy, czyszczenie kostki brukowej. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Zawód: ogrodnik*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy.

NIP: 7272854725
REGON: 52066283300000
Adres www: www.infinitysecurity.pl
Adres: Kujawska, 80-550 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 720 886 188
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -