Rzemieślnik - Bytom, śląskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Pracodawca: Sąd Rejonowy w Bytomiu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0262

Miejsce pracy: Piekarska 1, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie bieżących napraw i konserwacji zleconych
przez Dyrektora Sądu lub osobę przez niego upoważnioną na terenie budynku sądu, w tym prac związanych z konserwacją urządzeń wodno- kanalizacyjnych (naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrożnienia instalacji i in.)
2) Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu (bramy, drzwi, okna, ich zamknięcia, zamki);
3) Wykonywanie bieżących prac konserwatorsko- remontowych (np. gipsowanie, szpachlowanie niewielkich ubytków powstających w trakcie eksploatacji budynku), wykonywanie drobnych napraw związanych z wyposażeniem (naprawa stolików, ławek, biurek, krzeseł itp.) oraz in. napraw zleconych przez Dyrektora Sądu lub osobę przez niego upoważnioną dotyczących prawidłowego funkcjonowania budynku;
4) Obsługa elektronarzędzi;
5) Utrzymywanie sprawności oświetlenia w budynku, w
tym oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego;
6) Obsługa mechaniczna windy osobowej i platformy
towarowej;
7) W razie zaistnienie potrzeby przenoszenie i ustawianie
mebli we wskazanym miejscu;
8) Należyte codzienne utrzymanie czystości wokół budynku Sądu oraz na przyległych do terenu Sądu chodnikach, klombach i zieleńcach;
9) Utrzymywanie stałej czynności wokół pojemników na
śmieci oraz dopilnowanie regularności ich opróżnia;
10)zgłaszanie Dyrektorowi Sądu wszelkich zauważanych
usterek, uszkodzeń, braków w urządzeniach instalacji
elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania;
11)nie dopuszczenie do wynoszenia lub wywożenia z terenu mienia bez zgody Dyrektora Sądu;
12)niezwłoczne powiadamianie Policji w razie usiłowania
kradzieży, włamania, napadu, dewastacji;
13)niezwłoczne powiadamianie Pogotowia Ratunkowego w
razie zaistnienia nieszczęśliwego wypadku
14)niezwłoczne powiadamianie Straży Pożarnej w razie
wystąpienia pożaru lub stwierdzenia próby podpalenia;
15)podejmowanie wszelkich innych niezbędnych czynności
mających na celu zapewnienie sprawnego funkcjonowania obiektu;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 692 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali rzemieślnicy gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagania: wykształcenie co najmniej zawodowe (preferowany kierunek techniczny), do naboru może przystąpić osoba -
Wymagania niezbędne: posiadająca wykształcenie co najmniej zawodowe (preferowany kierunek techniczny), posiadająca stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku (zdolność do wykonywania pracy fizycznej, pracy na wysokości)
Wymagania dodatkowe: posiadająca umiejętności techniczne, która ma pełną zdolność do czynności prawnych; która nie była karana za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe; przeciwko której nie jest prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe; sumienna, uczciwa, punktualna, pracowita, dbająca o jakość wykonywanej pracy, wykazująca się kulturą osobistą.(dodatkowo mile widziane są): obsługa komputera w stopniu podstawowym, uprawnienia elektryczne SEP E do 1 kV
Wymagane dokumenty:
1) wniosek o zatrudnienie w Sądzie Rejonowym w Bytomiu w wyniku naboru na staż urzędniczy w drodze naboru nr OKDR.110.15.2024,
2) kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
3) kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, wymagane do wykonywania oferowanej pracy (w tym świadectwo ukończenia szkoły),
4) oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych;
5) oświadczenie o niekaralności za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
6) oświadczenie o nie prowadzeniu wobec kandydata postępowania o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;
7) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzania danych osobowych na potrzeby konkursu (na druku stanowiącym ZAŁĄCZNIK
ZARZĄDZENIA o naborze dostępny na stronie sądu)

NIP: 6261392829
REGON: 000322028
Krótki opis działalności gospodarczej: Wymiar sprawiedliwości
Adres: Piekarska 1, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: szczegóły ogłoszenia dostępne na stronie: www.bytom.sr.gov.pl / PRACA W SĄDZIE
Dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 10.04.2024 roku,
z oznaczeniem NABÓR OKDR.110.15.2024:
w punkcie Biura Podawczego znajdującym się w Biurze Obsługi Interesanta
Sądu Rejonowego w Bytomiu (w zamkniętej kopercie)
lub
za pośrednictwem operatora świadczącego usługi pocztowe na adres:
SĄD REJONOWY W BYTOMIU
ODDZIAŁ KADR
ul. Piekarska 1
41-902 BYTOM
Nabór - OKDR.110.15.2024
W przypadku przesłania dokumentów za pośrednictwem operatora świadczącego
usługi pocztowe, za datę ich złożenia uważa się datę nadania przesyłki w placówce pocztowej operatora.
Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, Termin: do 10.04.2024 r.