Starszy ekspert w dziedzinie płatności[ w jęz. angielskim nazwa stanowiska: senior subject matter expert (payments)] - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1926

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przeprowadzanie rozstrzygnięć skomplikowanych spraw związanych z przetwarzaniem płatności, dochodzeniem lub windykacją, odpowiedzialny za procedury operacyjne zapewniające zgodność z wymaganiami zewnętrznymi i wewnętrznymi, wzmocnienie funkcji analitycznych i dochodzeniowych w odpowiednim zespole obsługi płatności, zapewnianie wysokiej jakości niezależnych informacji zwrotnych na temat ryzyka związanego z usługami płatniczymi. Ścisła współpraca z innymi działami podczas dochodzenia w sprawie. Wykonywać inne polecenia przełożonego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Data zakończenia: 01.05.2027
Wynagrodzenie brutto: od 11 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali analitycy finansowi
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 2 - letnie doświadczenie w pracy jako Specjalista ds. Procesowania Płatności (Senior Payment Processing Specjalist), doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętności analityczne, zdolność rozwiązywania problemów (solution oriented), przykładanie uwagi do szczegółów, umiejętność pracy pod presją czasu, znajomość języka bez konieczności przedstawienia certyfikatu.

Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Gajda
Nr telefonu: 126868143
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie p. 103a