Kierownik gospodarczy - Lublin, lubelskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W LUBLINIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Numer oferty: StPr/24/0898

Miejsce pracy: GŁUSKA 5, 20-439 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kierowanie zespołem pracowników obsługi ośrodka, zapewnienie sprawności techniczno-eksploatacyjnej budynku i urządzeń terenowych, przeglądy okresowe, zapewnienie sprawności funkcjonowania urządzeń przeciwpożarowych, alarmowych, elektrycznych, instalacji technicznych, realizacja zakupów wyposażenia materialnego ośrodka, inwentaryzacja, znakowanie sprzętu szkolnego, sporządzanie protokołów zużycia, kasacja zniszczonego sprzętu, prowadzenie ksiąg inwentarzowych zgodnie z przepisami, współudział przy planowaniu i realizacji działań modernizacyjnych, remontowych w ośrodku, przygotowywanie sprawozdań okresowych, rozliczanie zużycia paliwa, dowozów dzieci do ośrodka, przygotowywanie grafików czasu pracy dozorców i pracowników obsługi, przygotowywanie dokumentacji związanej z zamówieniami publicznymi, prowadzenie i gromadzenie dokumentacji technicznej obiektu, rozliczanie faktur w systemie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik działu administracyjno-gospodarczego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kierownik działu administracyjno-gospodarczego
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe mile widziane techniczne lub ekonomiczne
obsługa systemu KSAT, pakietów biurowych w tym EXCEL, mile widziana znajomosć MdokJO oraz wiedza z zakresu przygotowania przetargów
doświadczenie zawodowe 1-3 lat

NIP: 9461830626
REGON: 000200555
Adres: GŁUSKA 5, 20-439 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Lal
Nr telefonu: 81 744 47 07
E-mail: poczta@sosw2.lublin.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail