Lider- analityk ds. rozwiązań biznesowych - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: specjalista logistyki, ekonomista

Numer oferty: StPr/24/1921

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pozyskiwanie i analiza wymagań: zbieranie i dokumentowanie wymagań biznesowych, zarządzanie interesariuszami, doskonalenie i optymalizacja procesów biznesowych, koordynacja projektów: współpraca z kierownikami projektów, programistami i interesariuszami, zarządzanie ryzykiem, identyfikacja potencjalnych zagrożeń, zapewnienie jakości dostarczanych produktów, dokumentacja i raportowanie, kierowanie zespołem analityków biznesowych.
Godziny pracy: 8.00-16.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 17.04.2024
Data zakończenia: 16.04.2027
Wynagrodzenie brutto: od 22 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: analityk biznesowy
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: specjalista logistyki, ekonomista

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe na stanowisku analityk biznesowy min. 3 lata, zarządzanie zespołem, bardzo dobra obsługa komputera, dobra organizacja pracy, umiejętność koordynowania kilku zadań realizowanych równolegle, zdolności analityczne, asertywność, znajomość branży IT.
Mile widziana znajomość języka angielskiego (biegle w mowie i piśmie) oraz języka rosyjskiego (biegle w mowie i piśmie) z uwagi na fakt, że czlonkowie zespołu oraz klienci firmy posługują się głównie językiem angielskim oraz rosyjskim oraz na język oprogramowania.

Krótki opis działalności gospodarczej: DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Gajda
Nr telefonu: 126868143
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .