Monter instalacji fotowoltaicznych (o) - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: ELPART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1130

Miejsce pracy: Gajowicka 95, 53-421 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: montaż paneli fotowoltaicznych; montaż tras kablowych; montaż wielopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych na farmach solarnych; montaż konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne; pomoc w bieżących zadaniach zespołu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Zawód: monter instalacji fotowoltaicznych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: doświadczenie na stanowisku min. 6 miesięcy, mile widziane: uprawnienia na ładowarkę teleskopową, koparkę, prawo jazdy kat. B, SEP do 1 kV; wykształcenie bez znaczenia. Praca od pon. do pt. w godzinach 8:00-16:00 na terenie Polski oraz Niemiec, Holandii, Belgii. Wynagrodzenie: od 30 zł/h brutto. Wynagrodzenie w przypadku pracy za granicą od około 10 000 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: ELPART Sp.z.o.o, kontakt telefoniczny: 880 570 503.

NIP: 8943201822
REGON: 52404769700000
Adres: Gajowicka 95, 53-421 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Grzegorz Witczak
Nr telefonu: 880 570 503
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: rekrutacja telefoniczna