Pracownik produkcyjny - Łódź, łódzkie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracodawca: JOB IMPULSE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1412

Miejsce pracy: Lodowa 93 D, 93-232 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - kontrola jakości
- pakowanie części z tworzyw sztucznych
- montaż podzespołów do sprzętu AGD

- przewidywany okres catrudnienia : 18 miesięcy
- godziny pracy: 06:00 - 14:00
- praca w dni wolne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: praca w systemie trzyzmianowym w godzinach 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00 lub równoważony - system zmienny
praca stojąca

NIP: 7792288367
REGON: 300339195
Krótki opis działalności gospodarczej: Agencja pracy tymczasowej
Nr KRAZ: 3000
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dominika Pońska
Nr telefonu: 422516553
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Osoba do kontaktu pracodawcy: Ewelina Grabarczyk
Nr telefonu: +48 505 132 371