Specjalista do spraw zamówień publicznych (nr 0897) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: ODDZIAŁ ZABEZPIECZENIA CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POŁĄCZONYCH ORGANIZACJI TRAKTATU PÓŁNOCNOATLANTYCKIEGO W BYDGOSZCZY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/24/0897

Miejsce pracy: Szubińska 2, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z ustawą P2P oraz regulaminem wewnętrznym

Pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na czas określony, następnie na czas nieokreślony.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 760 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie brutto: 5.760 zł + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: specjalista do spraw zamówień publicznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • Biegła znajomość pakietu Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wymagane wykształcenie wyższe, administracyjne, zamówienia publiczne, komunikatywność, oferta przeznaczona również dla osób posiadających stopień niepełnosprawności

NIP: 5542603039
REGON: 093208662
Adres: Szubińska 2, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 261-412-583
E-mail: ozjftc.kadry@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Preferowany kontakt:
e-mail: ozjftc.kadry@ron.mil.pl
lub
kontakt tel. 261-412-583 - p. Katarzyna Terebus lub p. Katarzyna Rola-Kwiecień, w godz. 9:30-15:30.

Klauzula informacyjna (kandydaci do pracy)
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję się, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oddział Zabezpieczenia JFTC w Bydgoszczy, ul. Szubińska 2, reprezentowany przez Dowódcę.
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Oddziału Zabezpieczenia JFTC jest możliwy pod nr telefonu 261 419 938 oraz pod adresem k.blazejczyk@ron.mil.pl.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb rekrutacji
- na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zw. z art. 221 § 1 i 2 Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
- na podstawie art. 6 ust. 1 lit.a RODO, dane uzyskane na podstawie zgody, np. numer telefonu, adres e-mail, wizerunek.
4. Złożone dokumenty aplikacyjne zawierające Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania obecnego procesu rekrutacyjnego, a następnie zniszczone.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych.
6. W przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody, przysługuje Pani/Panu prawo do jej wycofania w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania z prawem, którego dokonano przed jej cofnięciem.
7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do uwzględnienia Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.

Data, Czytelny podpis kandydata

Data i miejsce wystawienia

Imię, nazwisko, adres kandydata do pracy

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby
rekrutacji na stanowisko ..
(podać stanowisko pracy)

prowadzonej przez Oddział Zabezpieczenia JFTC w Bydgoszczy.

Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz posiadam wiedzę, iż mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Podpis kandydata do pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 7:30-15:30