Główny księgowy r148/0813-397/24 - Chodecz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Pracodawca: Apis Fijałkowski, Bloch spółka komandytowa
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0812

Miejsce pracy: KALISKA 11, 87-860 Chodecz, powiat: włocławski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustalonymi standardami ( pełna księgowość i pełen zakres prac); terminowe przygotowywanie deklaracji podatkowych; bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych; sporządzanie raportów finansowych i statystycznych; wsparcie pozostałych działów firmy w zakresie dostarczania wymaganych informacji z zakresu rachunkowości i finansów; kontakty i współpraca z urzędami: Skarbowymi, Statystycznymi, ZUS oraz innymi instytucjami.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 14 185 PLN
Opis wynagrodzenia: - w zależności od kwalifikacji, do negocjacji
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Główny księgowy (wymagany staż - lata: 4)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Certyfikat księgowy stwierdzający uprawnienie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD
  • doświadczenie zawodowe, umiejętność pracy samodzielnej i w zespole, sumienność, dokładność i systematyczność w pracy, komunikatywność i wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy własnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe z obszaru finansów i rachunkowości, doświadczenie w zarządzaniu zespołem, bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów w zakresie rachunkowości oraz przepisów podatkowych

NIP: 8881126359
REGON: 910257980
Adres: KALISKA 11, 87-860 Chodecz, powiat: włocławski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zofia Sikora
Nr telefonu: 668 807 703, 600 87 44 41
E-mail: apis@pwapis.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail