Specjalista ratownik medyczny - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH IMIENIA GENERAŁA TADEUSZA KOŚCIUSZKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1328

Miejsce pracy: Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opieka medyczna nad pacjentem.
Udzielanie pomocy medycznej zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami i doświadczeniem.
Prowadzenie dokumentacji Sekcji Służby Zdrowia.
Nadzór nad sprzętem medycznym Sekcji Służby Zdrowia.
Współpraca z pracownikami komórek organizacyjnych Akademii w sprawach obejmujących zakres obowiązków.
Godziny pracy 7:30 - 15:30.
Benefity:
pakiet socjalny w tym dofinansowanie wypoczynku;
niskooprocentowane pożyczki remontowe;
możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej;
dofinansowanie do zakupu okularów do pracy przy komputerze;
możliwość wykupienia ubezpieczenia pracowniczego;
możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy;
dodatkowe wynagrodzenie roczne.
Termin składania dokumentów: do dnia 12.04.2024 r.
Miejsce składania dokumentów: Kancelaria Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki ul. Piotra Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław osobiście, drogą pocztową (liczy się data stempla) lub na adres mailowy: kancelaria@awl.edu.pl (z dopiskiem nazwy stanowiska).
Oferta pracy dostęna w sali C, A
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 13.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 965,38 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: ratownik medyczny
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Ratownictwo medyczne
  • znajomość obsługi MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania konieczne do spełnienia związane ze stanowiskiem pracy:
Wykształcenie medyczne wyższe ratownik medyczny.
Udokumentowane minimum 1 rok pracy.
Umiejętność planowania i organizacji pracy.
Znajomość programów Word, Excel.
Pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów.
Dyspozycyjność. Kandydat, który został wybrany w procesie rekrutacji, składa oświadczenie, że w trakcie zatrudnienia zobowiązuje się informować pisemnie pracodawcę każdorazowo o: - zamiarze wyjazdu i pobytu za granicą, - nazwie pracodawcy, u którego wykonuje pracę zarobkową, i adresie jego siedziby.
Mile widziane dodatkowe kompetencje:
Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
Prawo jazdy kat. B i C
Kurs na prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych

NIP: 8961000117
REGON: 930388062
Adres www: https://www.wojsko-polskie.pl/awl/praca-w-akademii/
Adres: Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
E-mail: kancelaria@awl.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie, staż pracy, ukończone kursy i szkolenia oraz inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zapoznałem (-am.) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługującym mi prawach.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta