Główny księgowy - Mieroszów, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Pracodawca: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Siodle
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Numer oferty: StPr/24/0570

Miejsce pracy: Nowe Siodło 73, 58-350 Mieroszów, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Odpowiedzialnośc za przestrzeganie dyscypliny finansowo - budżetowej, prowadzenie rachunkowości jednostki zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz
wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi z pzepisami dotyczącymi zasad budżetu:
realizacja zadań w zakresie rachunkowości podatkowej, ewidencji i sprawozdawczości zgodnie z obowiązującymi przepisami, kontrola obsługi szkoły z zakresu płac, ZUS, US, GUS,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
Opis wynagrodzenia: praca na 1/2 etatu
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: księgowość
Inne wymagania: Wymagania dodatkowe:
1. prowadzenie księgowości dotyczącej dochodow iwydatków na rachunku o którym
mowa w art. 223 ust.1 Ustawy o Finansach Publicznych
2. znajomość: rachunkowości budżetowej w jednostkach oświatowych, przepisów ustawy
o rachunkowości i ustawy o finansach publicznych, przepisów oświatowych i
samorządowych, przepisów z zakresu prawa podatkowego w jednostkach
oświatowych, pzepisów płacowych, przepisów ZUS,
3. znajomość obsługi programów: Vulcan lnwentaryzacja, PROGMAN, Płatnik, Pońal
GUS, E-Deklaracje, Bestia.
4. znajomośc zagadnień jednolitego pliku kontrolnego,
5. umiejętnośc spouądzania planów i sprawozdań budzetowych,
6. dokładność,t erminowośc wykonywania zadań, samodzielnośc w poszukiwaniu
r ozwiązan biezących spraw,
7. obciązanie kontrahentów odsetkami za nieterminowe regulowanie zobowiązan oraz
wysyłanie upomnień iwezwań do zapłaty,
8. biegła znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel),
9. dodatkowym atutem będzie co najmniej 6 miesięczny staz w pracy w jednostkach
samorząd u terytorialnego na podobnym stanowisku.
KONKURS
wymagane dokumenty aplikacyjne winny być przez kandydata własnoręcznie podpisane i złożone w terminie do dnia 20.04.2024 r. do godz. 10.00 z dopiskiem "Nabór na wolne stanowisko urzędnicze głównego księgowego"
więcej informacji na stronie https://szoszwns.bip.gov.pl

NIP: 8861133250
REGON: 001098716
Adres: Nowe Siodło 73, 58-350 Mieroszów, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 74 8458 223
E-mail: sekretariat@soszwns.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: List motywacyjny, Cv, kserokopie dokumentów, oswiadczenie kandydata o posiadaniu polskiego obywatelstwa, zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego z chwilą podjęcia zatrudnienia, oświadczenie o braku przeciwskazań zdrwotnych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail