Nauczyciel współorganizujący kształcenie - Żerniki Wrocławskie, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Szkoła Podstawowa w Żernikach Wrocławskich
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1311

Miejsce pracy: Kolejowa 7A, 55-010 Żerniki Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie kształcenia w klasie w szkole podstawowej, dbanie, aby uczniowie nabyli wiedzę i umiejętności w zakresie podstaw programowych. Uczenie, wychowywanie i wspomaganie rozwoju znajdujących się pod jego opieką uczniów. Organizacja i opieka procesu kształcenia uczniów.
Nauczyciel zatrudniony będzie w pełnym wymiarze czasu pracy 20/20 do dziecka z afazją i do dziecka z Asperegerem.

Oferta dostępna w sali C.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 311 33 99, e-mail: sp.zerniki.wr@interia.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 788 do 5 915 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali asystenci nauczycieli
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali asystenci nauczycieli
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: wyższe licencjackie lub magisterskie, pełne kwalifikacje kierunkowe,
staż pracy: bez znaczenia,
pełne kwalifikacje do nauczania w szkole podstawowej (zgodnie z rozporządzeniem MEN)

NIP: 8961343596
REGON: 001181038
Adres: Kolejowa 7A, 55-010 Żerniki Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Bagińska
Nr telefonu: 71 311 32 19
E-mail: sp.zerniki.wr@interia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail