Kontroler dostaw/ fakturzysta - Pruszcz Gdański, pomorskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: "AP-P0L" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/3009

Miejsce pracy: 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prawidłowy rozładunek, składowanie i załadunek towaru. Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z obowiązującymi procedurami w oparciu o ściśle określone dokumenty. Magazynowanie, wydawanie i wykładanie produktów i opakowań z zachowaniem zasady FIFO (First In First Out & amp) i ewidencjonowanie ich w systemie. Optymalne wykorzystanie powierzchni magazynu i sprzętu. Niezwłoczne zgłaszanie przełożonemu wykrytych braków, nadwyżek i uszkodzeń. Utrzymanie porządku na sklepie i w około obiektu. Odbiór towaru od dostawców, zewnętrznych i wewnętrznych. Dbanie o poprawne ceny w systemie, zwłaszcza papierosy i alkohole, aby sprzedawane były w popranych cenach, miesięczne rozliczenie promocji w tym typu 50%, udział w spisie inwentaryzacyjnym, obliczenia, szukanie błędów. Zakładanie nowych kartotek normalnych i na wagę, z zachowaniem zasad, zdejmowanie blokady dokumentów. Wydruk cenówek na samoobsługę, na towary ważone, z dokumentu, z listy towarów, z kolektora, drukowanie wszystkich pozycji z faktur. Dbanie o poprawne ceny i poziom marży, w tym na towary gazetkowe oraz o poprawność listy towarów. Wykonywanie przecen towaru wraz z dokumentacją, przestrzeganie zasad wykonywania korekt wewnętrznych do faktury (rw-kor; pw-kor), rozliczanie opakowań zwrotnych z magazynem i innymi hurtowniami (palety, butelki, skrzynki, itp.). Przesunięcia magazynowe pomiędzy sklepami, z magazynu Cross Dock, tworzenie wstępnych zamówień dla liderów na podstawie rotacji, utrzymywanie optymalnych stanów magazynowych w porozumieniu z Kierownikiem Sklepu uwzględnianie przy tym pogody i świąt. Praca od poniedziałku do soboty, w zakresie godzin 6-22 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 800 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz premie, możliwość rozwoju w firmie oraz dodatkowe benefity (ubezpieczenie zdrowotne, zniżki za zakupy).
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik do spraw kontroli jakości
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Umiejętność pracy w zespole, otwartość i elastyczność, książeczka do badań sanitarno-epidemiologicznych, umiejętność przekazywania nabytej wiedzy nowym pracownikom, wysoki poziom kultury osobistej. Mile widziane prawo jazdy kat. B.

NIP: 6040042114
REGON: 22017216200000
Adres: Obrońców Wybrzeża 2, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 535 690 126
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon