Team leader/store manager - Konotop, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Pracodawca: B3Globalcon
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0171

Miejsce pracy: Baza wojsk USA, zjazd z drogi 175 1, 78-500 Konotop, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Lokalizacja: https://maps.app.goo.gl/mUmZdvowsRXMY7UF6

Twoje zadania:

Prowadzenie sklepu zgodnie z procedurami i standardami;

Odpowiedzialność za wynik sklepu i realizowanie ustalonych celów;

Przygotowywanie raportów i prawidłowych oznaczeń cenowych, realizacja zamówień, praca z systemem ASAP;

Profesjonalna obsługa Klienta;

Planowanie i analiza procesów zachodzących w sklepie;

Odpowiedzialność za dostępność asortymentu oraz dbałość o ekspozycję towarów;

Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz jego obrębie;

Planowanie i organizowanie pracy zespołu;

Rozwijanie oraz motywowanie Twojego zespołu w codziennych obowiązkach;

Podczas całego etapu wdrożenia masz zapewnione wsparcie opiekuna.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
Opis wynagrodzenia: 8:30-16:30
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik sklepu / supermarketu
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

NIP: 9552420348
REGON: 366759632
Adres: W.Łokietka 5/2, 70-256 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Maciej Perzewski
Nr telefonu: 728890420
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon