Parkingowy - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: AllPark Alan Wojsa
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0787

Miejsce pracy: Seminaryjska -, 25-372 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wspomagaie transportu /parking
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 33 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: parkingowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca na parkingu przy Placu Targowym na ul. Seminaryjskiej.

NIP: 9592059597
REGON: 524518636
Adres: Seminaryjska -, 25-372 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
E-mail: a.w200@hotmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się w osobiście na ul. Seminaryjską Parking BOK Bazary w godzinach 8.00 - 14.00 lub aplikować na adres e-mail.: a.w200@hotmail.com, Godziny : 08:00 - 14:00