Kierowca samochodu osobowego - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: NASK AGNIESZKA GRABOWSKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Znajomość języków: gruziński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/1027

Miejsce pracy: Poznan i okolice, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przewóz osób i przesyłek kurierskich, język gruziński komunikatywny (przewóz pracowników narodowości gruzińskiej do wskazanych miejsc ich zatrudnienia); praca II zmianowa 6-18 i 18-6, również w soboty i niedziele
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Data zakończenia: 15.04.2027
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/h
Zawód: kierowca samochodu osobowego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Znajomość języków:
  • gruziński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 5)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: BEZKOLIZYJNE I BEZWYPADKOWE PROWADZENIE POJAZDÓW

NIP: 7871228425
REGON: 639821506
Adres: Grzybowa 7/1, 62-090 Rokietnica, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: AGNIESZKA GRABOWSKA
Nr telefonu: 535800435
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: kontakt telefoniczny