Asystent rodziny - Słupca, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Pracodawca: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Słupcy

Numer oferty: StPr/24/0264

Miejsce pracy: PLAC PARYSA 9/9, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: m.in.:
- opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współpracy z członkami rodziny i w konsultacji z pracownikiem socjalnym,
-udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w rozwiązywaniu problemów socjalnych, psychologicznych oraz problemów wychowawczych z dziećmi
- wspieranie aktywności społecznej rodzin,
- motywowanie członków rodzin do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
-udzielanie pomocy w poszukiwaniu, podejmowaniu i utrzymywaniu pracy
-dokonywanie okresowej oceny sytuacji rodziny (nie rzadziej niż co pół roku)
-sporządzanie na wniosek sądu opinii o rodzinie i jej członkach
- współpraca z jednostkami administracji rządowej i samorządowej oraz z Zespołem Interdyscyplinarnym lub grupą diagnostyczno - pomocową o których mowa w ustawie o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
Opis wynagrodzenia: SYSTEM WYNAGRODZENIA - GODZINOWY
Zawód: asystent rodziny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: System wynagrodzenia: godzinowy.
Przewidywany okres zatrudnienia: 3 miesiące (z możliwością przedłużenia)

NIP: 6671220051
REGON: 003730302
Krótki opis działalności gospodarczej: Pomoc społeczna pozostała,bez zakwaterowania
Adres: PLAC PARYSA 9/9, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: EWA WISŁA
Nr telefonu: 632753299
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon