Kierownik w dziale pracowniczo-administracyjnym - Wysokie Mazowieckie, podlaskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych TRAKT Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0189

Miejsce pracy: 1 Maja 8, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Obsługa programu Płatnik
2. Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników.
3. Obsługa PFRON, PPK, prowadzenie dokumentacji pracowniczej.
4. Obsługa programu płacowego, naliczanie wynagrodzenia chorobowego oraz zasiłków chorobowych ZUS.
Terminowe sporządzanie danych do instytucji zewnętrznych(ZUS.US,GUS,PPK)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik działu kadr i płac
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość obsługi MS Office, znajomość przepisów prawa pracy, KP.
Doświadczenie wymagane.Kodeks pracy ubezpieczeń społecznych,podatkowychPPK,ZASS oraz RODO.

NIP: 7221296043
REGON: 450187323
Adres: 1 Maja 8, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Cecylia Brzozowska
Nr telefonu: 862754242
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście