Kucharz - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-03-28
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: BAR PRZY POTOKU HELENA SZYMAŃSKA

Numer oferty: StPr/24/2986

Miejsce pracy: Cystersów 21/2, 80-330 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie potraw kuchni polskiej, utrzymanie porządku w miejscu pracy. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8-16 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji.
Zawód: kucharz*
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, dokładność, punktualność, sumienność. Umiejętność utrzymania porządku w miejscu pracy.

NIP: 5841726264
REGON: 190552781
Adres: Cystersów 21/2, 80-330 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 500 209 566
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon