Mł.pielęgniarka/mł.pielęgniarz/mł. ratownik medyczny - Cieszyn, śląskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pracodawca: Zakład Karny w Cieszynie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Numer oferty: StPr/24/0344

Miejsce pracy: Chrobrego 2, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Jednostka przeznaczona do odbywania kary pobawienia wolności oraz wykonania tymczasowego aresztowania przez mężczyzn. Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności praca w ambulatorium z izbą chorych. Podwyższone ryzyko wystąpienia sytuacji trudnych, praca wymaga podporządkowania się hierarchicznej strukturze.
PEŁNA TREŚĆ OFERTY DOSTĘPNA NA STRONIE www.sw.gov.pl
W ZAKŁADCE REKRUTACJA OFERTY PRACY

Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 992 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pielęgniarka
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pielęgniarka
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie co najmniej średnie w zakresie pielęgniarstwa lub dyplom ratownika medycznego (dotyczy absolwentów policealnych szkół średnich) lub dyplom potwierdzający uzyskanie tytułu licencjata lub magistra (dotyczy osób, które ukończyły szkołę wyższą lub wyższą szkołę zawodową na kierunku lub w specjalności ratownictwo medyczne realizującą w programie nauczania co najmniej cele, treści kształcenia oraz liczbę godzin objęte podstawą programową kształcenia w zawodzie ratownik medyczny),aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza

NIP: 5481057073
REGON: 000319776
Adres: Mikołowska 10, 40-950 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 338513267
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: PEŁNA TREŚĆ OFERTY DOSTĘPNA NA STRONIE www.sw.gov.pl
termin składania dokumentów do 12.04.2024r. Zakład Karny w Cieszynie, ul. Bolesława Chrobrego 2, 43-400 Cieszyn z dopiskiem Nabór nr 35/2024 do Służby Więziennej lub osobiście w siedzibie jednostki (dokumentacja zakopertowana z opisem jak wyżej) (godz. 7.30 - 15.30).

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7:30-15:30