Sprzedawca - Rydułtowy, śląskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: SP SYLWIA INOWŁODZKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0330

Miejsce pracy: Orłowiec 65CD, 44-280 Rydułtowy, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - sprzedaż,
- obsługa klienta,
- wykładanie towaru.

Sklep spożywczo-przemysłowy
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do soboty w godz. od 6:00-22.00 - godziny pracy do uzgodnienia z pracodawcą. Praca również w niedziele handlowe.
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe oraz aktualna książeczka sanitarno-epidemiologicza.

NIP: 6423013125
REGON: 241899011
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Adres: Orłowiec 65CD, 44-280 Rydułtowy, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Inowłodzka
Nr telefonu: 796 708 555
E-mail: sylwka1201@o2.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon