Pomoc nauczyciela (3/4 etatu) - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0832

Miejsce pracy: Bolesława Chrobrego 4, 40-881 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Pomoc przy sprawowaniu opieki nad uczniami z autyzmem i Zespołem Aspergera w normie intelektualnej.
- Miejsce wykonywania pracy: Szkoła Podstawowa nr 60 im. M. Grzegorzewskiej Specjalna w Zespole Szkół nr 3 w Katowicach
- Godziny pracy: 7:00-13:00, 10:00-16:00 - do ustalenia z pracodawcą.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.75
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 181,5 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3181,50 zł/brutto + wysługa lat. Praca na umowę o pracę na okres próbny do 3 miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (75% - 3/4 etatu).
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali opiekunowie dziecięcy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie NIE jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia).

NIP: 6342966329
REGON: 384110277
Krótki opis działalności gospodarczej: DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ.
Adres: 40-881 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Wiecierzyńska
E-mail: zs3katowice@onet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: zs3katowice@onet.pl

Dyrektor szkoły będzie się kontaktowała z wybranymi osobami telefonicznie.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail