Elektryk do serwisu żurawi wieżowych - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE STRZECHA KRZYSZTOF MAZUR
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/0830

Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Pomoc przy montażu i demontażu konstrukcji elementów żurawi wieżowych. Pomoc przy diagnostykach usterek, naprawach elektromechanicznych. Pomoc przy usuwaniu zgłoszonych awarii. Pomoc przy konserwacjach i przeglądach okresowych maszyn. Wykonywanie drobnych prac naprawczych. Przestrzeganie zasad BHP.
- Firma oferuje: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; praca z doświadczonym i przyjaznym zespołem; pomoc w szkoleniach i zdobywaniu nowych umiejętności; atrakcyjne wynagrodzenie; praca w systemie jednozmianowym.
- Praca na terenie całej Polski. W przypadku pracy poza terenem woj. śląskiego wyjazdy na 2 do 3 dni.
- Godziny pracy: 7:00-15:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 27.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4500 do 6000 zł/brutto. Wynagrodzenie do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej, adekwatnie do umiejętności. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali elektromechanicy i elektromonterzy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia).

NIP: 9541112324
REGON: 271890274
Krótki opis działalności gospodarczej: WYNAJEM I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH. NAPRAWA I KONSERWACJA MASZYN.
Adres: 40-312 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Gabryel
Nr telefonu: 723-613-100
E-mail: kaminska@zurawiewiezowe.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt telefoniczny (8:00-16:00) (Tel. 723-613-100) lub e-mail: kaminska@zurawiewiezowe.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Kontakt telefoniczny (8:00-16:00) (Tel. 723-613-100) lub e-mail: kaminska@zurawiewiezowe.pl, Godziny : 8:00-16:00