Nauczyciel języka polskiego - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM IM. JANA BRZECHWY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Filologia polska

Numer oferty: StPr/24/0822

Miejsce pracy: Panewnicka 172, 40-772 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Nauczanie języka polskiego w klasie 6, 7 i 8.
- Praca: 20 godzin tygodniowo w godzinach: 8:00-16:05 - zgodnie z planem lekcji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 03.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4908 zł/brutto + wysługa lat. Wynagrodzenie zgodnie ze stopniem awansu zawodowego. Praca na umowę o pracę na czas zastępstwa. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Filologia polska
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe filoogia polska z przygotowaniem pedagogicznym. Doświadczenie NIE jest wymagane.

NIP: 6342385644
REGON: 000722934
Krótki opis działalności gospodarczej: SZKOŁY PODSTAWOWE.
Adres www: www.sp9katowice.szkolnastrona.pl
Adres: Panewnicka 172, 40-772 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dagmara Pazio
Nr telefonu: 32-252-78-84
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 32-252-78-84) w godzinach: 7:30-15:30 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Panewnicka 172, 40-772 Katowice).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 32-252-78-84) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Panewnicka 172, 40-772 Katowice)., Godziny : 7:30-15:30