Operator wózka widłowego - Racibórz, śląskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Pracodawca: BROWAR ZAMKOWY SP. Z O. O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0528

Miejsce pracy: Zamkowa 2, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • organizowanie właściwych warunków magazynowania dla poszczególnych towarów,
• znajomość obowiązujących procedur, instrukcji i innych przepisów w procesie magazynowania i transportu wewnątrzzakładowego,
• przygotowywanie materiałów do wydania,
• rozmieszczanie towarów na placu i magazynie,
• nadzorowanie i prowadzenie czynności załadowczych i wyładowczych,
• zabezpieczanie znajdujących się w magazynie towarów przed kradzieżą i zniszczeniem w ramach wyposażenia dostępnego w magazynie,
• stosowanie instrukcji w pracy,
• dbałość o porządek i czystość przestrzeni magazynowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 385 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
  • książeczka sanepidowska*

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Operator wózków jezdniowych podnośnikowych z napędem silnikowym i wymianę butli gazowej

NIP: 6341021207
REGON: 003476915
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja piwa
Adres www: www.browar-raciborz.pl
Adres: Zamkowa 2, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: AGNIESZKA FIOŁKA
E-mail: rekrutacja@browar-raciborz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail