Pracownik biurowy - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: AZEPOL TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0774

Miejsce pracy: HENRYKA SIENKIEWICZA 49, 25-002 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW DLA KSIĘGOWEJ
- PROWADZENIE STRONY WWW. FIRMY, FACEBOOKA, INSTAGRAMA,
- PRACE BIUROWE
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Obsługa komputera, podstawy fakturowania mile widziane.
Zakres czynności:
- PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW DLA KSIĘGOWEJ

NIP: 9592064888
REGON: 526189970
Adres: HENRYKA SIENKIEWICZA 49, 25-002 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 453253739
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - Kontakt telefoniczny pod nr telefonu 453 -253-739