Specjalista / specjalistka ds. sprzedaży samochodów nowych - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: FIX FORUM LIDER SP. Z O.O.

Numer oferty: StPr/24/0767

Miejsce pracy: 1 Maja 191, 25-655 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg. potrzeb
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali kierownicy do spraw marketingu i sprzedaży
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zakres obowiązków;Aktywna sprzedaż samochodów nowych. Podejmowanie działań mających na celu zbudowanie nowej sieci odbiorców
Przygotowywanie ofert handlowych i podpisywanie umów sprzedaży, kredytów, leasingów, wynajmów długoterminowych.Realizowanie okresowych celów sprzedażowych. Umiejętności negocjacyjne samodzielność i zorientowanie na wyniki. Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.Wysoka kultura osobista.Prawo jazdy kat. B.Znajomość pakietu Office. Biegła obsługa komputera.
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

NIP: 5271113753
REGON: 011906798
Krótki opis działalności gospodarczej: CITROEN
Adres: 1 Maja 191, 25-655 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Grzywacz
Nr telefonu: 506955005
E-mail: piotr.grzywacz@citroen.kielce.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Wskazany kontakt telefoniczny: 506955005 lub przez e-mail: piotr.grzywacz@citroen.kielce.pl