Psycholog - Kozłowo, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy
Pracodawca: Środowiskowy Dom Samopomocy w Kozłowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Psychologia

Numer oferty: StPr/24/0130

Miejsce pracy: NIDZICKA 31, 13-124 Kozłowo, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -dokonywanie diagnozy stanu faktycznego, ocena powinna zawierać informację o poziomie funkcjonowania, orientacji, kontakcie emocjonalnym, zaburzeniach myślenia, nastroju i aktywności uczestników ŚDS,
-poznanie uczestników domu pod kątem schorzenia i stopnia zaburzeń osobowości, w tym prowadzenie badań psychologicznych,
-diagnoza psychologiczna nowych uczestników1),
-poradnictwo psychologiczne, psychoterapia indywidualna i grupowa,
-trening umiejętności interpersonalnych, praca ciągła zgodnie z indywidualnymi planami postępowania wspierająco-aktywizującego,
-współpraca z osobami prowadzącymi zajęcia grupowe i indywidualne,
-konsultacje psychologiczne z rodzinami uczestników w celu udzielania im wsparcia,
-uczestnictwo w zespole wspierająco-aktywizującym w ŚDS w Kozłowie,
-sporządzanie sprawozdań miesięcznych, dotyczących realizowanych zadań.
Praca w godzinach 08:00-13:30
Wymiar czasu pracy: 10 godzin miesięcznie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 110 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 110,00 zł na godzinę brutto
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Psychologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi

NIP: 9840214630
REGON: 386354977
Adres: NIDZICKA 31, 13-124 Kozłowo, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Elżbieta Świgoń
Nr telefonu: 896250847
E-mail: e.swigon@kozlowo.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail