Kierownik robót / majster - Lipnica, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH S.A.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/0305

Miejsce pracy: 64-500 Lipnica ......, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- kompleksowa organizacja budowy,
- kierowanie wykonawstwem robót na budowie zgodnie
z harmonogramem i dokumentacją techniczną,
- terminowa i prawidłowa realizacja zadań,
- pełnienie nadzoru technicznego i finansowego nad
prawidłowym wykonawstwem robót,
- kontrola kosztów prowadzonej budowy,
- nadzorowanie robót wykonywanych siłami własnymi
i przez podwykonawców,
- realizacja powierzonego zakresu robót,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik budowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe
Uprawnienia:
  • doświadczenia zawodowe wymagane
  • odpowiedzialność, pracowitość, sumienność, uczciwość
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - rzetelność, gotowość do pracy w terenie
- znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad,
- umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu,
- komunikatywnoś,
- samodzielność,
- umowa na okres próbny 3 miesiące,
- pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zalezności od kwalifikacji oraz doswiadczenia zawodowego kandydata,

NIP: 7871829449
REGON: 631206279
Adres: POWSTAŃCÓW WLKP 75, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Hanna Rakowska
Nr telefonu: 61 29 20 604
E-mail: prdmsa@prdmsa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty:
- CV,
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail