Operator maszyn - Bielsko-Biała, śląskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: "TAKONI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0498

Miejsce pracy: Bestwińska 103A, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: WYKONYWANIE WSZELKICH PRAC ZWIĄZANYCH Z OBSŁUGĄ MASZYN ZGODNIE Z TECHNOLOGIĄ I WYTYCZNYMI.

Praca w system trzyzmianowym w godz. 5.45-13.45, 13.45-21.45, 21.45-5.45 od pn. do pt.
Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: dodatek za pracę w godzinach nocnych, dodatek za pranie odzieży, premia po okresie próbnym
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (kierunek bez znaczenia). Doświadczenie nie jest wymagane.
Siła fizyczna, konieczność podnoszenia do 25 kg.

NIP: 5470085887
REGON: 07101096000000
Krótki opis działalności gospodarczej: produkcja wyrobów technicznych z gumy, np. do sprzętu AGD lub dla branży motoryzacyjnej (np. uszczelki)
Adres: Bestwińska 103A, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Przybył
Nr telefonu: 33 484 24 32
E-mail: mprzybyl@takoni.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty, telefoniczny i e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta