Pracownik utrzymania czystości/ sprzątacz/ka - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM."ŻWIRKI I WIGURY"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0580

Miejsce pracy: -, 44-122 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie: zawodowe lub średnie; samodzielność, komunikatywność, um. planowania i org. czasu pracy, rzetelne wykonywanie zleconych prac, przestrzeganie dyscypliny pracy oraz przepisów bhp i p/poż; zakres obowiązków: utrzymanie czystości i porządku na terenie wyznaczonych nieruchomości oraz terenie przyległym do tych nieruchomości, utrzymanie w czystości korytarzy piwnicznych tj. zamiatanie, usuwanie rzeczy pozostawionych przez mieszkańców, w okresie zimowym oczyszczanie ze śniegu i lodu powierzchni utwardzonych oraz posypywanie schodów, chodników i ciągów pieszo-jezdnych materiałem antypoślizgowym, w okresie wiosenno-jesiennym bieżące plewienie chwastów z gazonów, opasek krawężników oraz grabienie liści, jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 6310006997
REGON: 271189711
Krótki opis działalności gospodarczej: Zarządzanie nieruchomościami wykonywanena zlecenie
Adres: Żwirki i Wigury 87A, 44-122 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara Wojciechowska
Nr telefonu: 784 038 396
E-mail: rekrutacja@smziw.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty po uzg. telefonicznym lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail