Samodzielny referent - Pruszków, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Pracodawca: Ośrodek Reprezentacyjny Ministerstwa Obrony Narodowej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0413

Miejsce pracy: Grodziska 1, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sporządzanie dokumentacji postępowań o udzielenie zamówień publicznych. Udział w pracach Komisji Przetargowej (w tym sprawowanie funkcji sekretarza komisji przetargowej, udział w badaniu i ocenie oferty, sporządzanie protokołów). Archiwizacja dokumentacji postepowań o udzielenie zamówienia. Wykonywanie innych zadań związanych z zamówieniami publicznymi zleconych przez przełożonego. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30. Wynagrodzenie miesięczne 4400 brutto + 30 % premii + wysługa lat. Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Pracodawca prosi o zawieranie w cv klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Ośrodek Reprezentacyjny Ministerstwa Obrony z siedzibą w 05-800 Pruszków, ul. Grodziska 1, woj. mazowieckie na potrzeby rekrutacji na stanowisko - Samodzielny Referent. Zostałam/em poinformowany/a, że w przypadku złożenia w aplikacji innych danych niż wskazane w art. 22 paragraf 1 Kodeksu Pracy, będzie traktowane jako wyrażenie zgody na ich przetwarzanie."
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia- minimum średnie. Wymagane co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy biurowej. Konieczna znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych do ustawy. Niezbędna biegła obsługa narzędzi MS Office, systematyczność i wysoki stopień zorganizowania, obowiązkowość, samodzielność oraz terminowość. Wymagana umiejętność redagowania pism, umów, protokołów, wykorzystania wiedzy w praktyce, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

NIP: 5340016936
REGON: 010427452
Krótki opis działalności gospodarczej: Obrona narodowa
Adres: Grodziska 1, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dariusz Bandzul
Nr telefonu: 261 892 097
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV+ zgoda na przetwarzanie danych osobowych lub skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon