Spawacz - Żabokliki, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Pracodawca: OLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0719

Miejsce pracy: 08-110 Żabokliki, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Spawanie elementów stalowych i aluminiowych, obsługa narzędzi ręcznych do obróbki metalu, sprawdzanie jakości wykonanych prac spawalniczych, czytanie rysunków technicznych. Praca w systemie II zamianowym: 06.00-14.00, 14.00-22.00 w miejscowości Żabokliki.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: - wynagrodzenie do indywidualnej negocjacji (w zależności od doświadczenia zawodowego)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: spawacz
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu pracy, dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego. Możliwość przyuczenia do zawodu spawacza również chętnie kobiet. Możliwość rozwoju przy produkcji zaawansowanych konstrukcji stalowych. Szkolenia i kursy pracownicze.

NIP: 8212458819
REGON: 140662959
Krótki opis działalności gospodarczej: OLAN SPÓŁKA Z O.O - To jeden z najprężniej rozwijających się producentów rusztowań i szalunków w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.
Producent rusztowań, szalunków, wież podporowych, zadaszeń, zaopatrzenie w kraju oraz export.
Adres www: www.olan.siedlce.pl
Adres: Korczewska 57, 08-110 Żabokliki, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Konopka
Nr telefonu: 729 430 802
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 08.00 - 16.00