Magazynier rusztowań - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: TERMIKA SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/2975

Miejsce pracy: Narwicka 8, 80-557 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie sprzętu do wydania wg obowiązujących procedur w firmie. Załadunki i rozładunki sprzętu wózkiem widłowym. Przyjmowanie sprzętu na magazyn- sprawdzanie pod kątem ilości i jakości. Prowadzenie dokumentacji magazynowej. Przestrzeganie przepisów BHP. Przeprowadzanie inwentaryzacji na magazynie oraz placach budowy. Dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia. Utrzymywanie obszaru magazynu w czystości i porządku. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28 do 35 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje możliwość wyboru formy współpracy. Rozwój zawodowy i perspektywa awansu. System motywacyjny. Program wdrożeniowy. Narzędzia pracy, dostęp do prywatnej opieki medycznej. Dofinansowanie karty Multisport. Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie. Paczki / bony świąteczne. Inicjatywy dobroczynne (zbiórki, akcje rowerowe). Bezpłatny parking dla pracowników.
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie. Umiejętność pracy w grupie. Uczciwość, sumienność i zaangażowanie. Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych.

NIP: 5832201786
REGON: 191384950
Adres www: http://www.termika.eu/
Adres: Narwicka 8, 80-557 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 602 726 573
E-mail: praca@termika.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail