Serwisant klimatyzacji i wentylacji - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: TERMIKA SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/2973

Miejsce pracy: Narwicka 8, 80-557 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż i techniczna obsługa urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Wykonywanie bieżących napraw. Posługiwanie się elektronarzędziami. Sporządzanie raportów z przeprowadzanych zleceń. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 500 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie, szkolenia branżowe. Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie. Dofinansowanie karty multisport. Prywatną opiekę medyczną. Motywacyjny system wynagrodzeń. Niezbędne narzędzia pracy. Paczki/bony świąteczne.
Zawód: technik chłodnictwa i klimatyzacji*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat.B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie. Umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej. Znajomość układów VRF, zagadnień sterowania i automatyki urządzeń wentylacyjnych. Sumienność, dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej oraz w zespole. Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

NIP: 5832201786
REGON: 191384950
Adres www: http://www.termika.eu/
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Irina Kich
Nr telefonu: 587431483
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Nr telefonu: 602 726 573
E-mail: praca@termika.eu