Pośrednik pracy - Tczew, pomorskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/2967

Miejsce pracy: Jana Sobieskiego 10, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nawiązywanie kontaktów z pracodawcami, rozpoznawanie potrzeb pracodawców na lokalnym rynku pracy oraz potrzeb potencjalnych pracowników, pozyskiwanie ofert pracy, ewidencjonowanie osób poszukujących pracy oraz ich kompleksowa obsługa, wydawanie skierowań do pracy, obsługa programu komputerowego Młodzieżowe Pośrednictwo Pracy oraz sporządzanie okresowych sprawozdań oraz innej dokumentacji. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:45-15:45.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: - Praca w stabilnej instytucji sektora finansów publicznych.
- Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych.
- Fundusz motywacyjny/nagród.
- Dofinansowywanie do wypoczynku pracownika.
- Dofinansowywanie do zorganizowanego wypoczynku dziecka.
- Świadczenia rzeczowe lub pieniężne z okazji świąt.
- Dodatek stażowy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pośrednik pracy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: minimum 2 lata stażu pracy na podobnym stanowisku, umiejętności organizacyjne oraz samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych, obsługa pakietu MS Office. Dodatkowym atutem będą ukończone studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa pracy lub pokrewne.

NIP: 5832164080
REGON: 001036744
Adres www: www.ohp.pl
Adres: Grunwaldzka 56, 80-241 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 301 79 16
E-mail: pomorska@ohp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Aplikacje można składać również osobiście pod adresem: al. Grunwaldzka 56, 80-241 Gdańsk.