Starszy inspektor nadzoru inwestorskiego (branża elektryczna) - Lublin, lubelskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY LUBLIN
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: Elektrotechnika, energetyka

Numer oferty: StPr/24/0882

Miejsce pracy: LIPOWA 1a, 20-020 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Kierowanie realizacją robót w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych
2. Nadzorowanie budowy
3. Sprawdzanie kosztorysów ofertowych na roboty podstawowe, dodatkowe i zamienne
4. Przygotowanie dokumentów do odbioru końcowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Data zakończenia: 31.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 375 PLN
Opis wynagrodzenia: + 10% premii regulaminowej
+ dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: inspektor nadzoru budowlanego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Inspektor nadzoru budowlanego
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: Elektrotechnika, energetyka
Uprawnienia:
  • Uprawnienia budowlane
  • Obsługa programów pakietu MS OFFICE
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci , instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
wymagana min. 2 letnia praktyka zawodowa w wykonawstwie lub nadzorze inwestorskim

NIP: 7120105082
REGON: 430268824
Adres: LIPOWA 1a, 20-020 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Łukasz Kowalik
Nr telefonu: 261-183-507
E-mail: rzilublin.wkia@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne w formacie PDF: list motywacyjny + CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail