Terapeuta zajęciowy - Leśna, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Pracodawca: Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Leśnej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0162

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 7, 59-820 Leśna, powiat: lubański, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie indywidualnych i grupowych zajęć aktywizująco-usprawniających dla uczestników Klubu Seniora+, motywowanie uczestników do czynnego udziału w zajęciach, szczególnie uczestników mniej aktywnych, rozwijanie nowych inicjatyw senioralnych, tworzenie nowych grup zainteresowań, przygotowywanie z seniorami spotkań okolicznościowych z ważnymi świętami i rocznicami, inicjowanie i współdziałanie w organizowaniu imprez okazjonalnych, uroczystości czy wycieczek w tym wyjście na basen lub kina itp. Określenie stanu psychofizycznego, potrzeb i problemów w celu ustalenia ich zdolności do samodzielnych działań.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: terapeuta zajęciowy*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Studia wyższe na kierunku lub specjalności fizjoterapeuta, terapeuta zajęciowy, instruktor terapii lub ukończoną szkołę policealną z uzyskanym tytułem zawodowym terapeuty zajęciowego albo z dyplom potwierdzający zawodowe kwalifikacje, lub wykształcenie min. średnie o kierunku terapeuty medycznego, umożlwiający wykonywanie zadań na stanowisku terapeuty zajęciowego.

NIP: 6131385357
REGON: 003271277
Krótki opis działalności gospodarczej: Opieka socjalna bez zakwaterowania.
Adres: Tadeusza Kościuszki 7, 59-820 Leśna, powiat: lubański, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Sudejko
Nr telefonu: 75 3030 0729
E-mail: sekretariat@mgops-lesna.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon