Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: 4COMMUNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0579

Miejsce pracy: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie: min. średnie, wyższe o kierunku pedagogika, praca socjalna, psychologia, socjologia; dyplom potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w zawodzie asystenta osób z niepełnosprawnościami; w przypadku wykształcenia średniego roczne udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom z niepełnosprawnościami a w przypadku wykształcenia wyższego półroczne doświadczenie; niekaralność; prawo jazdy kat. B; pełna zdolność do czynności prawnych, nieposzlakowana opinia; zakres obowiązków: pomoc dorosłym osobom niepełnosprawnym w: wyjściu, powrocie lub dojazdach w wybrane przez podopiecznego miejsce (np. dom, praca, placówki oświatowe i szkoleniowe, świątynie, placówki służby zdrowia i rehabilitacyjne, gabinety lekarskie i terapeutyczne, urzędy, znajomi, rodzina, instytucje finansowe, wydarzenia kulturalne, rozrywkowe, społeczne lub sportowe), zakupach, z zastrzeżeniem aktywnego udziału uczestnika Programu przy ich realizacji, załatwianiu spraw urzędowych, nawiązaniu kontaktu/współpracy z różnego rodzaju organizacjami, korzystaniu z dóbr kultury, wykonywaniu czynności dnia codziennego, zaspokajanie podstawowych codziennych potrzeb podopiecznych, podstawowa opieka higieniczno-sanitarna, pomoc w utrzymaniu więzi ze środowiskiem, inne czynności wynikające z potrzeb podopiecznego; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice i powiat gliwicki
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto/h
Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Asystent osoby niepełnosprawnej*
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

NIP: 6312687642
REGON: 38447268400000
Adres: Ojca Jana Siemińskiego 22, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Zalewska-Goryczka
Nr telefonu: 732 259 513
E-mail: kontakt@4community.org.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty z pracodawcą po uzg. telefonicznym lub dokumenty wysłać na adres e-mail pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail