Pośrednik pracy - Tczew, pomorskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: MCK Starogard Gdański
Pracodawca: Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

Numer oferty: 310938

Miejsce pracy: Sobieskiego 10, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nawiązywanie kontaktów z pracodawcami.
Rozpoznawanie potrzeb pracodawców na lokalnym rynku pracy oraz potrzeb potencjalnych pracowników.
Pozyskiwanie ofert pracy.
Ewidencjonowanie osób poszukujących pracy oraz ich kompleksowa obsługa.
Wydawanie skierowań do pracy
Obsługa programu komputerowego "Młodzieżowe Pośrednictwo Pracy - Tezeusz".
Sporządzanie okresowych sprawozdań oraz innej dokumentacji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 27.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242
Opis wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pośrednik pracy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe i minimum 2 lata stażu pracy na podobnym stanowisku.
Samodzielność w działaniu.

NIP: 5832164080
Krótki opis działalności gospodarczej: OHP wykonują zadania Państwa w zakresie zatrudnienia oraz przeciwdziałania marginalizacji i wykluczeniu społecznemu młodzieży, a także zadania w zakresie jej kształcenia i wychowania.
Adres: Grunwaldzka 56, 80-241 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: sekretariat@pomorska.ohp.pl
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny.
Kopia dokumentów potwierdzająca kwalifikacje oraz staż pracy.
Wypełnione dokumenty z załączników ( załączniki do pobrania z strony: https://pomorskawkohp.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/28074_ogloszenie-o-prace.html )
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny: Miejsce składania dokumentów:
Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
Al.Grunwaldzka 56
80-241 Gdańsk
W godzinach 7:45-15:45
Termin składania dokumentów do 15.04.2024r.
Decyduje data stempla pocztowego/osobistego doręczenia oferty.