Pracownik wykończenia wnętrz - Ryczów, małopolskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracodawca: Kubarek Karol TEKK - MONT
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0471

Miejsce pracy: Praca na terenie województwa małopolskiego i śląskiego., 34-115 Ryczów, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż suchej zabudowy i sufitów podwieszanych, szpachlowanie, malowanie. Praca na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Dowóz zorganizowany przez pracodawcę. Możliwość przyuczenia.
Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, praca na pełny etat, jednozmianowa w godz. 7-17, możliwość pracy w nadgodzinach.
Kontakt z pracodawcą osobisty 34-115 Ryczów poprzedzony kontaktem telefonicznym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Data zakończenia: 05.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 23,18 do 34,76 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 20-30 zł/netto/h, uzależnione od umiejętności.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, wymagane min. 6 m-cy doświadczenia w pracach związanych z wykończeniem wnętrz, umiejętności w zakresie szpachlowania, malowania, montażu suchej zabudowy i sufitów podwieszanych. Możliwość przyuczenia.

NIP: 5512622138
REGON: 361974768
Adres: Starowiejska 27, 34-115 Ryczów, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karol Kubarek
Nr telefonu: 537855478
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, może być skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon