Malarz - Słupsk, pomorskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Szkoła Policji w Słupsku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0708

Miejsce pracy: Kilińskiego 42, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA STRONIE http://slupsk.szkolapolicji.gov.pl/ W ZAKŁADCE "OFERTY PRACY";
Praca na okres próbny: 05-06.24 z możliwością przedłużenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 320 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: malarz budowlany
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Do kwoty wynagrodzenia 4.320 zł brutto doliczany jest dodatek za wysługę lat w stawce od 5 % do 20 % naliczany od kwoty 3.428,57 tj. (w zależności od długości posiadanego stażu pracy)

NIP: 8390008774
REGON: 770702958
Adres: Kilińskiego 42, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tomasz Licewicz
Nr telefonu: 477437552
E-mail: spslupsk@spslupsk.policja.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA STRONIE http://slupsk.szkolapolicji.gov.pl/ W ZAKŁADCE "OFERTY PRACY"
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta