Strażnik/funkcjonariusz działu ochrony - Stargard, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Pracodawca: Areszt Śledczy Szczecin
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0281

Miejsce pracy: ALEJA ŻOŁNIERZA 42, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dozorowanie osadzonych podczas przemieszczania się po terenie jednostki i konwojowanie ich. Służba w systemie wielozmianowym.
Rodzaj umowy: Powołanie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 327 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: funkcjonariusz służby penitencjarnej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Giełda Pracy z Pracodawcą odbędzie się w dniu: 24.04.2024 r. godzina 10:00 pokój 206, II piętro w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Stargardzie.
Do zadań strażników działu ochrony należy przede wszystkim dozorowanie osadzonych podczas przemieszczania się po terenie jednostki i konwojowanie ich. To służba w systemie wielozmianowym. Kandydaci na takie stanowisko powinni mieć minimum średnie wykształcenie. Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień instruktora sportów walki lub strzelectwa sportowego oraz dyspozycyjność. Nowoprzyjęty strażnik może liczyć na pensję w wysokości 4327 złotych brutto. Po zakończeniu szkolenia i uzyskaniu
pozytywnego wyniku z egzaminu w zakresie szkoły podoficerskiej wynagrodzenie będzie wynosiło co najmniej 4 729 zł na rękę dla osób poniżej 26 roku życia i 4 435 zł netto dla osóbpowyżej 26 roku życia. Żeby dołączyć do Służby Więziennej trzeba pomyślnie przejść postępowanie kwalifikacyjne. To test wiedzy, rozmowa i test sprawności fizycznej. Następnie kandydaci przechodzą etap sprawdzający , po którym mogą zostać zatrudnieni. Zalety pracy w Służbie Więziennej to m.in.:
- zatrudnienie dające poczucie stabilizacji zawodowej,
- zagwarantowane uposażenie płatne z góry już od pierwszego dnia służby,
- możliwość przejścia na zaopatrzenie emerytalne po 25 latach służby,
- atrakcyjne świadczenia socjalne: od zasiłku na zagospodarowanie, poprzez dopłatę
do wypoczynku czy zwrot kosztów przejazdu do pracy, aż po ekwiwalent za brak mieszkania
i dofinansowanie do zakupu mieszkania lub budowę domu, około 62000 złotych.
- dodatek za stopień,
- dodatek służbowy,
- dodatek z tytułu wysługi lat,
- nagrody uznaniowe,
- możliwość uzyskania dofinansowania do czesnego za studia,
- szeroka ścieżka kariery zawodowej od szeregowego do oficera.
Wszystkie informacje o rekrutacji i wzory dokumentów do pobrania są na stronie https://www.sw.gov.pl/praca-oferty/areszt-sledczy-szczecin

NIP: 8521154230
REGON: 000626484
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: I Brygady 35, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Rożnowska-Wolszczak
Nr telefonu: 918345312
E-mail: mroznowskawolszczak@pupstargard.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv