Kontroler strefy płatnego parkowania niestrzeżonego - Ustronie Morskie, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Pracodawca: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0357

Miejsce pracy: 78-111 Ustronie Morskie, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kontrola wnoszonych opłat za czas postoju pojazdów, sprawdzanie ważności biletów parkingowych, kontrola sprawności funkcjonowania automatów parkingowych (parkomatów). Praca w godz. 9-15, 15-21, również w soboty i niedziele. Praca na terenie Gminy Ustronie Morskie w okresie 01.05.2024 r. - 30.09.2024 r.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 186.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Data zakończenia: 30.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Opis wynagrodzenia: zł/h
Zawód: parkingowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 6711797361
REGON: 320904509
Adres: Polna 3, 78-111 Ustronie Morskie, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Bartczak
Nr telefonu: 943515095 wew.106
E-mail: e.bartczak@ustronie-morskie.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail