Murarz-montażysta - Elbląg, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Pracodawca: IŁAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "IPB" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0661

Miejsce pracy: 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem
Jedna zmiana 07:00-15:00 pn-pt
Miejsce pracy: budowy w Elblągu, ul. Wiejska, Grottgera, Odrodzenia
Pierwsza umowa na okres próbny, kolejna umowa na czas określony
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali murarze i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia.
Wymagane doświadczenie zawodowe w branży budowlanej, brak przeciwskazań do pracy na wysokości, chęci do pracy.

NIP: 7440003348
REGON: 51051387400000
Adres: Lubawska 3, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marcin Kopera
Nr telefonu: 896449063
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon