Kierownik biura - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: TECHNIA Sp z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0963

Miejsce pracy: 28 CZERWCA 1956 R. 406, 61-441 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: profesjonalne prowadzenie biura,
obsługa osób i instytucji kontaktujących się z firmą,
wsparcie administracyjne procesów sprzedaży,
zarządzanie zadaniami zespołu w celu ich terminowej i skutecznej realizacji,
kontrola przestrzegania przez pracowników polityki firmy,
zarządzanie obiegiem dokumentów firmowych,
prawidłowy opis dokumentów finansowych,
monitorowanie i dbanie o stan techniczny wyposażenia biura,
nadzór nad ewidencją korespondencji,
współpraca z firmami kurierskimi i dostawcami usług,
rezerwacja hoteli, lotów, rozliczanie kosztów delegacji,
profesjonalna obsługa gości i klientów,
nadzór nad dostawami materiałów biurowych,
utrzymanie profesjonalnego wizerunku biura i zapewnienie dobrej atmosfery pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik biura
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • praca z dokumentami
  • doświadczenie - 3 lata na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 3)
  • biegła obsługa komputera, Office, Internet, urządzeń biurowych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Umiejętności:: administracja procesu sprzedaży, znajomość dokumentów księgowych
Inne : TECHNIA jest wiodącą, globalną firmą w sektorze rozwiązań IT dla przedsiębiorstw. Szukamy osoby bystrej, zorientowanej na działanie i kreatywnej, która będzie odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie biura, kontakt z obecnymi i potencjalnymi klientami, urzędami oraz działami księgowym i marketingu. Znajomość obsługi systemów typu CRM (np. SalesForce) bedzie duzym atutem.

NIP: 7820026114
REGON: 630020992
Adres: 28 CZERWCA 1956 R. 406, 61-441 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacja.pl@technia.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: kontakt mailowy